ATMOSFÄÄR – IGAL ASJAL OMA LUGU

Oleme koondanud oma tegevuse Atmosfääri nime alla, mis viitab nii keskkonnale kui ka muhedale atmosfäärile, mida soovime oma toodetega luua. Meie tegevuse alla kuuluvad mööbli ja erinevate kodusisustuselementide disainimine, renoveerimine ja restaureerimine.

Usume, et igal asjal on oma lugu ja seetõttu oleneb esemest endast, kuidas on teda kõige mõistlikum korda teha. Vanad ja väärikad asjad restaureerime, samas kui lähiminevikust pärit vähem väärtuslikuma mööbliga julgeme rohkem katsetada. Seega pole meie eesmärgiks taastada iga mööbliese tema algkujul, vaid kasutades erinevaid tehnikaid anda kasutule esemele uus väljund.

Sidudes mööblieseme enda ajalugu uute põnevate tehnikatega tekib omapärane vana ja uue kooslus, mis annab sellele ainulaadse olemuse. Me valmistame mööblit alati hinge ja hoolega, just nii nagu teeks neid korda enda jaoks. Oma looga mööbel on mõeldud just inimesele, kes hindab taaskasutust ja käsitööd, on tüdinenud masstoodangust ning soovib muuta oma kodu või kontorit omanäoliseks ja kordumatuks.

Kalle Roos

Kalle Roos

Kontakt: kalle(ät)atmosfaar.ee

Andekas mööblirestauraator, kes on oma iseloomult kannatlik ja täpne. Pigem eelistab hoida klassikalisemat stiili ning väärtustab kõike vana ja traditsioonilist. Kalle tunneb end koduselt numbrite maailmas ja mõistab suuremate tislerimasinate hingeelu. Mööblirestaureerimise kõrvalt on tema eriliseks huviks sport ja eelkõige jalgpall. Juba aastaid on ta jalgpalli mänginud jalgpalliklubis FC Reaal.

2015 lõpetas Kalle Tallinna Ehituskooli restaureerimise eriala ja omandas tisleri kutsetunnistuse.

Ele Luiga

Ele Roos

Kontakt: ele(ät)atmosfaar.ee

Ele on olnud eluaegne kunstihuviline, kes on oma kunstimeelt lihvinud erinevates kunstiringides ja koolides. Omab lennukaid ideid ning suurt soovi midagi ise oma kätega teha. Meeldib luua omapäraseid ning veidi kummalisi asju. Omamoodi väike mässaja, et midagi peab olema teistmoodi, kiskuda end välja trendidest ja näha ilu ise oma silmadega.

Atmosfäär ajakirjanduses

  • Loe meist ilmunud artiklit Postimehe lisas Vana Maja, kevad 2016