Tere-tere!

posted in: Uudised | 0

Bloggisse plaanime hakata kirjutama oma mööbli-uuendus projektidest kui ka lihtsalt argielu tegemistest. Tavaliselt võtab ühe vana mööblieseme uuendamine väga palju rohkem aega ja pühendumust, kui alguses arvata võiks ning me loodame, et näidates tööprotsessi käiku, tekib ka teistel tugevam side meie korda tehtud toodetega ning inimestel on võimalik paremini aru saada iga üksikeseme tõelisest väärtusest.

Kuidas eemaldada vana värvikiht kiiresti, ilma kulutamata sellele tunde või päevi? Kuidas valmistada ise kriitvärvi? Mis tehnika on decoupage? Neid ja palju muid sarnaseid küsimusi hakkame lahendada järgnevate blogipostitustega. Kindlasti ei tohiks võtta meie blogi kui professionaalset nõuandefoorumit, vaid pigem ise töö käigus avastatud parimate lahenduste jagamise kohana. Me restaureerime nii vana ja väärikat antiikmööblit kui ka renoveerime vähem väärtuslikke mööbliesemeid, mille juures pole alati mõistlik kasutada aeganõudvaid restaureerimisvõtteid. Seetõttu võivad teatud tehnikad uuema mööbli puhul olla üsna loomingulised, kuid loominguliselt lähenemine ja oskuslik käsitöö ongi meie ettevõtmise peamisi märksõnu.

Blogipostitusi vürtsitame aeg-ajalt ka oma filosoofiaga – tarbida nii vähe kui võimalik, kuid samas mitte kõrvale heita tänapäeva võimalusi. On raske ülesanne leida kesktee vana ja uue vahel, sest kuigi me põhimõte on taaskasutada võimalikult palju materjale, oleme arusaamisele jõudnud, et parima tulemuse saavutamiseks, on vahel vaja vana asja vürtsitada vähese uuega. Vana ja uue sümbioos loob uusi põnevaid tulemusi!

Võimalusel kaasame ka teisi taaskasutusest innustatud inimesi jagama oma teadmisi ning palume neil aeg-ajalt kirjutada siia mõned postitused. Leiame, et koostöös peitub jõud ja kuigi vahel on väga tore üksi kuskil nokitseda, on edasiviivaks jõuks koostöö.

Loodame, et suudame innustada nägema vanades asjades uut võlu ning miks mitte innustada ka sind ennast ette võtma ühte loomingulist projekti!

Jaga meiega oma mõtteid ja tehtud töid, kirjutades meile info@atmosfaar.ee
või saa meie sõbraks Facebookis!