Atmosfääri silt

Atmosfäär läks puidu sisse!

posted in: Uudised | 0

Ühel õigel ettevõttel peab ikka olema üks korralik esindussilt, millega oleks hea eputada erinevatel laatadel ja välimüükidel. Ilus silt tõmbab tähelepanu ja jääb inimestele meelde. Niisiis võtsime ette silditegemise.

puidust sildi serv
Puidust sildi serv

Esimene etapp oli õige lauajupi leidmine ning selle töötlemine. Valitud sai sobiva laiusega lepalaud, mis tuli saagida õigesse mõõtu ning hööveldada siledaks. Järgmiseks tuli teksti, ehk meie puhul Atmosfääri logo, lauajupile märkimine. Seekord printisime selleks kolmele A4 paberile logo ning kopeerpaberi abil sai see üle kantud puidule. Vastava tähekõrguse ja -laiuse saab kõik loomulikult ise valida.

puidust silt värvimata
Puidust silt värvimata

Järgmiseks tuligi juba ülafreesiga puidule märgitud tähtede sisselõikamine. Ka tähtede sügavuse saab ise freesil ära määrata.

puidust sildi detail 2
Tähe sügavus

Kõige lõpetuseks saabus viimistlus, milleks kasutasime musta ning vastavalt logole ä-täppides olevaid mööblivärve. Hea nipp peitub selles, et viimane lihv tuleks kindlasti teha peale tähtede seest värvimist, sest ükskõik kui korralikult sa üritad neid ka värvida, siis mõni täpp läheb ikka väljapoole ning siis saab selle lihtsalt pärast maha lihvida.

puidust silt detail
Värvitud tähed

Sildile saab taha lisada riputusaasad või jala, et vastavalt vajadusele seda siis kuhugi kõrgemale riputada või püstiselt lauale asetada.
Sellisel moel tehtuna on väga populaarsed näiteks talusildid, kuid sobib ka igale poole mujale, kuhu vaid naturaalne puit passib. Hea meelega võime vajadusel teha sarnases tehnikas silte ka teistele soovijatele. Kirjuta meile info@atmosfaar.ee!