Atmosfääri hoovikohvik

Kalamaja päevad ja Atmosfääri hoovikohvik

posted in: Uudised | 0

Tallinnas Kalamajas on juba kaheksandat aastat toimumas üks igavesti tore üritus – Kalamaja päevad. Selle raames avavad paljud majad oma sisehoovid ning pakuvad külalistele süüa, juua ning tihti ka toredat meelelahutust. Kuna meiegi stuudio paikneb Kalamajas, avame sel pühapäeval, 22. mail, juba kolmandat korda ka oma Atmosfääri hoovikohviku. Kokku peaks sel aastal olema hoovikohvikuid suisa 90 ringis!

Hoovikohviku raames tekitame hoovi palju erinevaid istumiskohti, et kõigil oleks mugav nautida kooki ja kohvi. Oleme mõelnud ka lastele, tekitades pisikese lastenurga ning lisaks on esimest korda meil ka ametlik nurgake neljajalgsetele sõpradele – kassidele, koertele. Küpsetasin isegi põnevad ja tervislikud küpsised koertele, et ka nemad saaksid maiustada koos peremehega. Koertenurgas on olemas suur jooginõu veega ja infopost koertele info vahetamiseks 😉

Tervislikud koeraküpsised
Tervislikud koeraküpsised

Küpsetistest pakume sel aastal traditsioonilist kräsupea kooki, mustika-banaani kooki, kohvi-datlikeeksi, sidruni-kohupiima keeksi, küpsisetorti, peedi-kitsejuustu pirukat, kodujuustu-brokkoli pirukat, kartulipirukat, kinoa-peedi salatit, pahupidi sibulapirukat ja nii üht-kui teist veel. Loomulikult ei puudu kohvikust soojad vahvlid ja esmakordselt valmivad ka otse grillil maitsvad burgerid!

Koogivalik Atmosfääri hoovikohvikus
Koogivalik Atmosfääri hoovikohvikus

Nagu nimigi ütleb, on meie hoovikohvikus oluline rõhk muhedal atmosfääril. Seetõttu oleme pisut vaeva näinud ka hoovi kaunistamisel, muusikavalikul ning muude pisidetailidega, mis teeksid olemise eriti lahedaks! Et seda kõike näha, tuleb aga ise kohale tulla!

Ettevalmistused hoovikohvikuks
Ettevalmistused hoovikohvikuks

Toome välja veidi mööblit ja valgusteid müügiks, nii et igaüks saab näppida ja uudistada erinevaid sisustustooteid. Esimest korda plaanime osa võtta ka Kalamaja päevade raames toimuval laadal, mis toimub 21. mail Kalma sauna ümbruses. Olete kõik oodatud nii laadale kui ka meie hoovikohvikusse!

Rohkem jooksvat infot leiab sellelt lehelt.