Atmosfääri hoovikohvik

posted in: Uudised | 0

Eelmisel pühapäeval Kalamaja päevade raames avasime oma hoovi kõigile soovijatele. Pakkusime süüa ja juua nagu ühes korralikus kohvikus ikka, tutvustasime uusi valminud tooteid ning lisaks oli võimalus kuulata Estica Trio kontserti meie pisikeses kaminasalongis.

DSCF0511

DSCF0514

Kohvikulaud meie hoovikohvikus oli sel aastal kaetud eriti rikkalikult – kokku 21 erinevat toitu, millest 11 magusat ja 10 soolast. Valikus oli nii supp, salat, pirukad, muffinid kui ka magusate küpsetiste kõikvõimalikud variandid, nii et usume, et igaüks leidis midagi maitsvat ja just endale meeldivat. Vaid mõned kogu kirjust toiduseltskonnast olid ahjusoe maapirni sepik, kohvi-datlikeeks, spinati-feta-cheddarijuustu lehttaignapirukad, sidruni-kookose kook, mandlikook sidrunikreemiga, peedi-kitsejuustu pirukas, kodujuustu brokkoli pirukas ja ülimenukas lihtne kodune hakklihapirukas. Värskendust pakkusid vitamiinidest pungil ingverilimonaad ja sidrunilimonaad, mis olid nagu kõik teisedki toidud valmistatud koduköögis värsketest toorainetest.

DSCF0524

Kellel söögipooline valitud, võis võtta oma küpsetise ja kohvi ning pugeda külma ilma eest peitu meie pisikesse kaminasalongi kuulamaks romantilist-maagilist Estica Trio kontserti. Kontserdil kuulis põnevaid muinasjutte põimituna klassikalise muusikaga praksuva kaminatule taustal. Ruumis lõid atmosfääri ka üksikud suuremad kordatehtud mööbliesemed, mida vihma kartuses välja hoovile viima ei hakanudki.

DSCF0520

Pisemaid sisustuselemente, nagu lampe ja ehtekappe võis siiski leida tutvumiseks ka väljas asuvalt müügiletilt. Suurt huvi pakkusid külalistele meie uued purkidest lambid „Hipsikud“, mida on hea kasutada kas öökapil öölampidena või lihtsalt pimedamas nurgas meeleoluvalguse loomiseks.

DSCF0523

Jahedamast ilmast hoolimata oli vahvlihõnguline hoov ja kaminasalong pidevat sagimist täis. Kiideti kokkasid maitsvate suupistete eest ning ka letitagust meisterlikku kiiret teenindust – kõik sujus nagu kellavärk! Saime rohkelt inspiratsiooni ja uusi mõtteid juba ka järgmiseks aastaks, et kogu üritus veel toredam, mugavam ja põnevam tuleks!

DSCF0519

DSCF0517

Atmosfääri hoovikohvik1